Villamos karbantartó

  • Cég neve

    GRABOPLAST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Vigadó út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a Graboplast tatabányai padlógyárában található gépsorok villamos karbantartása, javítása
  • gépek üzemképességének fenntartása, megelőző karbantartások végrehajtása
  • üzemviteli berendezések műszakos ellenőrzése és dokumentálása
  • egyéb villamos munkák elvégzése
  • műszakjelentés készítése, tartalék alkatrész fogyások dokumentálása
  • esetlegesen felmerülő műszaki problémák esetén aktív hibakeresés
  • részvétel az új gyártósor beüzemelésében

Elvárások

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • villamos rajzok értelmezésében való jártasság
  • legalább 2 éves többműszakos, villamos karbantartói munkatapasztalat
  • együttműködés a mechanikus karbantartó kollegával
  • egészségügyi alkalmasság
  • 8 órás, három műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • gyakorlatias gondolkodás, műszaki beállítottság
  • vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
  • csapatban való együttműködési képesség
  • precíz, dokumentált munkavégzés

Előnyt jelent

  • technikusi végzettség
  • könnyű- vagy nehézgépkezelői, vagy targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány
  • PLC vezérelt gépek ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • nettó 30.000 Ft SZÉP kártya juttatás havonta
  • túlóra pótlék 70%
  • munkába járás támogatása vidékieknek (nettó 30 Ft/km gépkocsi esetén vagy 86%-os bérlettámogatás)
  • balatoni nyaralás kedvezményes áron céges üdülőnkben
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó, lendületes csapatban való munkavégzés

A munkavégzés helyszíne: Graboplast Zrt. 2800 Tatabánya, Vigadó út 1.

Céginformáció

Folyamatosan fejlődő és bővülő tatabányai padlógyárunkba keressük új VILLAMOS KARBANTARTÓ munkatársunkat három műszakos munkarendbe.

Amennyiben kiírásunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen a fenti címen található portára.